Lampa LED na wózki to wyjątkowe urządzenie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego wózka widłowego. Sprzęt wszystkim pracownikom daje komfort pracy wykonywanej w bezpiecznych warunkach, a jego stosowanie sprawia, że liczba wypadków może zostać skutecznie zmniejszona.

Ochrona wózka widłowego w postaci lampy LEP zapewnia bezpieczeństwo:

dla operatorów. Operatorzy zyskują duży komfort pracy, ponieważ piesi są bardziej świadomi i wiedzą, jaka strefa wokół poruszających się pojazdów jest dla nich niebezpieczna. Przez to mogą zachować odpowiedni dystans, dając tym samym kierującym swobodę działania.

dla pracowników pieszych. Za pomocą tego urządzenia piesi dostają jasny sygnał, jaka odległość pomiędzy nimi a pojazdami jest bezpieczna. Dzięki temu zwiększa się ich świadomość bezpieczeństwa, a także zmniejsza ryzyko ewentualnych wypadków.

Powszechnie stosuje się je w branżach, w których ryzyko wystąpienia kolizji pojazdu z pieszym jest bardzo wysokie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

ZALETY PROJEKTORÓW LED

Lampy LED charakteryzują się dużo ilością zalet. Do najważniejszych z nich należy wskazać:

  • łatwość montażu i demontażu
  • elastyczne zastosowanie – Czerwone lampy w prosty sposób można zamontować zarówno po bokach, jak i z tyłu pojazdów, w ten sposób dostosowując je do indywidualnych potrzeb.
  • niskie koszty wdrożenia
  • zwiększenie efektywności pracy – Wytyczana strefa pozwala wygodnie i komfortowo pracować tak samo pieszym, jak i operatorom – nie martwiąc się już, że nie zauważą zbliżającego się niebezpieczeństwa.
  • wysoki poziom bezpieczeństwa – Dzięki precyzyjnie wytyczanym liniom sprzęt ten gwarantuje bezpieczną pracę zarówno pracownikom pieszym, jak i tym na co dzień prowadzącym różne pojazdy.